Trwa ładowanie
Wirtualna Polska - strona główna
Pogoda
Polska
Europa
Świat
Jakość powietrza
Wiadomości pogodowe
Poczta
TV ONLINE
Program TV
Pogoda WP.pl
Belgia
Pogoda na weekend - Lot
Aktualna pogoda, godz.
9:30
07:35
19:36
14
Zachmurzenie duże, przelotny deszcz
Odczuwalna 12°C
Ciśnienie:
1004
hPa
Niskie
Wiatr:
15
km/h
Łagodny wiatr
Wilgotność powietrza:
92
%
Wysoka wilgotność powietrza
Pogoda godzinowa
Pogoda długoterminowa
Pogoda na weekend
Pogoda na weekend Lot
Lot - średnie temperatury
Styczeń
4°C
maks. 6°C
min. 1°C
Luty
4°C
maks. 7°C
min. 1°C
Marzec
7°C
maks. 11°C
min. 3°C
Kwiecień
10°C
maks. 14°C
min. 5°C
Maj
14°C
maks. 18°C
min. 9°C
Czerwiec
16°C
maks. 21°C
min. 12°C
Lipiec
19°C
maks. 23°C
min. 14°C
Sierpień
18°C
maks. 22°C
min. 14°C
Wrzesień
15°C
maks. 19°C
min. 12°C
Październik
12°C
maks. 15°C
min. 9°C
Listopad
7°C
maks. 10°C
min. 5°C
Grudzień
4°C
maks. 7°C
min. 2°C
Miejsca w pobliżu Lot
Pogoda Les Manettes
Pogoda Beringen
Pogoda Pachy
Pogoda Tubize
Pogoda Beaufaulx
Pogoda Bree Eik
Pogoda Nidérand
Pogoda Watermael-Boitsfort
Pogoda Trois Tilleuls
Pogoda Le Logis
Pogoda Dansaert
Pogoda Bogaarden
Lot - polecane artykuły:
Awaria samolotu z Warszawy. Maszyna LOT musiała zawrócić
14-latek miał bilet na lot. Przewoźnik zatrzymał chłopca
Loty zawieszone. Paraliż lotniska w Bejrucie
LOT odwołuje loty. Reakcja na eskalację na Bliskim Wschodzie
Tuż przed godziną W. Nad Warszawą pojawiła się wyjątkowa maszyna
M-346 Bielik uderzył w płytę lotniska. "Trwa akcja ratunkowa"
Ludzie panikowali, zapanował chaos. Samolot musiał lądować
Przymusowe lądowanie samolotu w Gdańsku. Pasażerka potrzebowała pomocy medycznej
popularne
najnowsze
To on tworzył zbiornik w Raciborzu. Mówi o kolejnej powodzi. "Rok, 10 lub 30 lat"
Przyjrzeli się rosyjskim magazynom w Dacznoje. Jasny sygnał dla świata
Dania ostrzega Polskę: uszkodzony statek płynie w stronę Bałtyku
To nie fotomontaż. Pojawiły się na wale przeciwpowodziowym
Kiedy wysyp grzybów w lasach? Eksperci wskazują datę
Worki "były po 4 zł, a dzisiaj po 7,50 zł"? Leroy Merlin wyjaśnia
Wyciekły dane klientów polskiej firmy odzieżowej. Atak hakerów
Hollywoodzki aktor o Polsce. "Uwielbiam to miasto, uwielbiam trębacza"
Podano przyczynę śmierci córki Ireny Santor. Przez całe życie o tym nie mówiła
Ostrzeżenie dla turystów w Tatrach. "Spodziewamy się oblodzenia"
IMGW wydał alerty. W tym regionie wystąpią burze z gradem
Daniel Obajtek: pomoc Orlenu po powodzi jest śmieszna