Trwa ładowanie
Wirtualna Polska - strona główna
Pogoda
Polska
Europa
Świat
Jakość powietrza
Wiadomości pogodowe
Poczta
TV ONLINE
Program TV
Pogoda WP.pl
Niemcy
Pogoda długoterminowa - Asten
Aktualna pogoda, godz.
9:28
07:01
19:09
8
Zachmurzenie duże, lekki przelotny deszcz
Odczuwalna 6°C
Ciśnienie:
1008
hPa
Niskie
Wiatr:
11
km/h
Słaby wiatr
Wilgotność powietrza:
84
%
Wysoka wilgotność powietrza
Pogoda godzinowa
Pogoda długoterminowa
Pogoda na weekend
km/h
trwa ładowanie
Temp. maksymalna
Temp. minimalna
Opady w mm:
deszcz
śnieg
deszcz ze śniegiem
Pogoda Asten - prognoza długoterminowa na 28 dni
Asten - średnie temperatury
Styczeń
-4°C
maks. 0°C
min. -9°C
Luty
-2°C
maks. 2°C
min. -8°C
Marzec
1°C
maks. 6°C
min. -5°C
Kwiecień
5°C
maks. 10°C
min. -1°C
Maj
10°C
maks. 15°C
min. 4°C
Czerwiec
13°C
maks. 18°C
min. 7°C
Lipiec
15°C
maks. 19°C
min. 9°C
Sierpień
15°C
maks. 20°C
min. 9°C
Wrzesień
11°C
maks. 15°C
min. 6°C
Październik
7°C
maks. 12°C
min. 2°C
Listopad
1°C
maks. 6°C
min. -4°C
Grudzień
-3°C
maks. 1°C
min. -8°C
Miejsca w pobliżu Asten
Pogoda Burg Unter-Falkenstein
Pogoda Burg Ober-Falkenstein
Pogoda Windschnur
Pogoda Oberflintsbach
Pogoda Falkenstein
Pogoda Fischbach
Pogoda Hafnach
Pogoda Erlach
Pogoda Flintsbach
Pogoda Einöden
Pogoda Kirnstein
Pogoda Sankt Margarethen
popularne
najnowsze
To on tworzył zbiornik w Raciborzu. Mówi o kolejnej powodzi. "Rok, 10 lub 30 lat"
Przyjrzeli się rosyjskim magazynom w Dacznoje. Jasny sygnał dla świata
Dania ostrzega Polskę: uszkodzony statek płynie w stronę Bałtyku
Kiedy wysyp grzybów w lasach? Eksperci wskazują datę
Worki "były po 4 zł, a dzisiaj po 7,50 zł"? Leroy Merlin wyjaśnia
Pracowałeś przed 1999 r.? ZUS ma ważny komunikat
Harry i Meghan ODDALAJĄ SIĘ od siebie? Książę znów samotnie podróżuje, a tabloidy rozpisują się KRYZYSIE
Nowe państwo w Europie? Ma być najmniejsze na świecie
Z więzienia do "Tańca z gwiazdami". Przeszła ogromną metamorfozę
Grzybiarzy czekają zmiany. To może być rewolucja
Znaleźli tajemnicze nasiono. I je ożywili. Sensacja w świecie nauki