Trwa ładowanie
Wirtualna Polska - strona główna
Pogoda
Polska
Europa
Świat
Jakość powietrza
Wiadomości pogodowe
Poczta
TV ONLINE
Program TV
Pogoda WP.pl
Niemcy
Pogoda długoterminowa - Astederfeld
Aktualna pogoda, godz.
11:22
07:17
19:26
16
Zachmurzenie umiarkowane
Odczuwalna 15°C
Ciśnienie:
1006
hPa
Niskie
Wiatr:
9
km/h
Słaby wiatr
Wilgotność powietrza:
84
%
Wysoka wilgotność powietrza
Pogoda godzinowa
Pogoda długoterminowa
Pogoda na weekend
km/h
trwa ładowanie
Temp. maksymalna
Temp. minimalna
Opady w mm:
deszcz
śnieg
deszcz ze śniegiem
Pogoda Astederfeld - prognoza długoterminowa na 28 dni
Astederfeld - średnie temperatury
Styczeń
3°C
maks. 5°C
min. 0°C
Luty
3°C
maks. 6°C
min. 0°C
Marzec
6°C
maks. 9°C
min. 2°C
Kwiecień
9°C
maks. 13°C
min. 5°C
Maj
13°C
maks. 18°C
min. 9°C
Czerwiec
16°C
maks. 20°C
min. 12°C
Lipiec
18°C
maks. 22°C
min. 14°C
Sierpień
18°C
maks. 22°C
min. 14°C
Wrzesień
14°C
maks. 18°C
min. 11°C
Październik
10°C
maks. 14°C
min. 8°C
Listopad
6°C
maks. 8°C
min. 4°C
Grudzień
3°C
maks. 5°C
min. 1°C
Miejsca w pobliżu Astederfeld
Pogoda Bredehorn
Pogoda Hoheliet
Pogoda Grabstederfeld
Pogoda Collstede
Pogoda Neuenburgerfeld
Pogoda Neuenburg
Pogoda Grabstede
Pogoda Astede
Pogoda Ruttelerfeld
Pogoda Ruttel
Pogoda Tarbarg
Pogoda Bockhornerfeld
popularne
najnowsze
To on tworzył zbiornik w Raciborzu. Mówi o kolejnej powodzi. "Rok, 10 lub 30 lat"
Przyjrzeli się rosyjskim magazynom w Dacznoje. Jasny sygnał dla świata
Dania ostrzega Polskę: uszkodzony statek płynie w stronę Bałtyku
Kiedy wysyp grzybów w lasach? Eksperci wskazują datę
Worki "były po 4 zł, a dzisiaj po 7,50 zł"? Leroy Merlin wyjaśnia
Pracowałeś przed 1999 r.? ZUS ma ważny komunikat
Japoński niszczyciel na chińskich wodach. terytorialnych. Pekin wysłał lotniskowiec
Wyniki Lotto 23.09.2024 – losowania Multi Multi, Ekstra Pensja, Ekstra Premia, Mini Lotto, Kaskada
UOKiK zatwierdza współpracę Auchan Polska i Intermarché. Sieci tworzą sojusz zakupowy
Żona i córka Adama Małysza SKRADŁY SHOW na weselu. Stylowe? (FOTO)
Konieczne zmiany w budżecie w związku z powodzią. 2 mld zł to "akcja ratunkowa"
Podobno nie trzeba wozić ze sobą prawka. Za brak dostał 2 tys. zł kary